Warning: Division by zero in /home/famer/storage/modification/catalog/controller/extension/module/so_listing_tabs.php on line 746 Arduino-Sensörler

Arduino Sensörleri

Arduino ile kullanılabilen Sensörler 

Görünümü:
Hızlı Görünüm

12mm 650nm 5mw Kırmızı Nokta Kafalı Lazer(DC 3-5V)

(0)

12mm 650nm 5mw Kırmızı Nokta Kafalı Lazer(DC 3-5V) Kırmızı nokta kafalı lazer, üzerindeki özel mercek sayesinde nokta şeklinde lazer ışığı yayar. Lazer ışığı 650nm dalga boyundadır ve 5mW güç harcar. Projelerinize uyum sağlayabilmesi için 2.8V-5.2V gerilim aralığında çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.  Özellikler: Ağırlı..

Hızlı Görünüm

2*3 W Mini Amfi Devresi - PAM8403

(0)

​2*3 W Mini Amfi Devresi - PAM8403PAM8403 kullanan bu amplifikatör modül D-sınıf amplifikasyon yöntemi ile yüksek verimliliğe sahiptir. Sağ ve sol kanal başına 3W’lık çıkış gücüne sahip olan bu modül ile orta ve küçük hoparlörlerinizi kolaylıkla sürebilir. 4 ve 8ohm çıkış empedansına sahip bu amplifikatör devresi 2.5 ila 5 volt ..

Hızlı Görünüm

4'lü Çizgi İzleyen Sensör Seti - 4 Way Tracking Module

(0)

4'lü Çizgi İzleyen Sensör Seti - 4 Way Tracking Module4'lü çizgi izleyen sensör seti kendi üzerine 4 adet kızılötesi alıcı verici modül bulunduran ve bu modüller yardımı ile zeminde çizgi var mı yok mu bilgisine erişilebilen kittir. Tüm sensörlerün hassasiyet ve mesafe ayarı kontrol kartı üzerinde yer alan potansiyometrelerden yapılabilinmektedir.&..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

80 cm Menzilli Kızılötesi Sensör - MZ80(E18-D80NK)

(0)

80 cm Menzilli Kızılötesi Sensör80cm Menzilli Kızılötesi Sensör birçok robot projesine uygun dijital çıkışlı, yüksek kaliteli, endüstriyel kızılötesi sensördür.Teknik ÖzelliklerDijital çıkışlı, yüksek kaliteli endüstriyel sensördür.Arkasındaki trimpot ile menzili 3-80 cm arasında ayarlanabilir.NPN çıkışlıdır.5V ile çalışır, tepki süresi oldukça düş..

Hızlı Görünüm

ACS712 Akım Sensörü - Current Sensor Carrier -30 to +30A

(0)

ACS712 Akım Sensörü Bu kart Allegro'nun ±30A ACS712T ELC-30A manyetik etkiye bağlı lineer akım sensörüdür. Bu versiyon 30 ampere kadar iki yönlü akım girişine izin verir. Hata payı %5’nin altında olmak üzere, analog voltaj (66 mV/A) çıktısı verir. Teknik Özellikler ACS712 tabanlı 30A kadar çalışan yeni bir Ar..

Hızlı Görünüm

Ateş Alev Algılayıcı Sensör Kartı (Flame Sensor)

(0)

​Ateş Alev Algılayıcı Sensör KartıAteş algılayıcı sensör kartı 760 nm - 1100 nm arasındaki dalga boyuna sahip ateşi tespit etmek için kullanılan bir sensör kartıdır. Üzerinde bir adet IR alıcı barındırır. Yangın söndüren robotlarda ateş algılama sensörü olarak kullanabilmektedir. Üzerindeki trimpot ile hassasiyet ayarı yapılabilmekte ve hem analog ..

Hızlı Görünüm

BMP180 Dijital Hava Basıncı Sensörü - GY-68

(0)

BMP180 Dijital Hava Basıncı Sensörü - GY-68 ​BMP180 dijital çıkışı basınç sensörü, ortamdaki hava basıncını ölçerek dijital şekilde çıkış veren oldukça küçük boyutlu ve çok kullanışlı bir üründür. Hava basıncına göre sensör yüksekliğinin anlaşılmasından dolayı multicopter projeleri başta olmak üzere bir çok sistemde kullanılabilir. Ürün p..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

DS1302 Gerçek Zamanlı Saat Devresi Modülü - RTC Modülü (PİL YOK)

(0)

DS1302 Gerçek Zamanlı Saat Devresi ModülüDS1302 gerçek zamanlı saat devresi entegresi olup saat bilgisini anlık ve sürekli olarak okuyabileceğiniz çok kullanışlı bir modüldür. Saati sıfırlamaması için pil yuvasına sahip saat modülü Arduino ile uyumlu olup saati her zaman doğru verebilmektedir. Teknik Özellikler Boyutlar: 43mm X 23mmÇalışm..

Hızlı Görünüm

ENC28J60 Ethernet LAN Modülü

(0)

ENC28J60 Ethernet LAN Modülü​ ENC28J60 ethernet LAN modülü, üzerinde ethernet girişi bulunan ve ethernet girişini SPI arayüzüne çeviren bir karttır. Üzerinde Microchip'in ENC28J60 entegresi bulunan kart ile Arduino başta olmak üzere bir çok sisteme ethernet bağlantısı ile internet bağlantısı imkanı sağlayabilirsiniz.Kartın küçük boyutlu olması..

Hızlı Görünüm

GY-61 ADXL335 3 Eksen İvmeölçer Eğim Sensörü GY61 Modülü

(0)

GY-61 ADXL335 3 Eksen İvmeölçer Eğim Sensörü GY61 ModülüKart üzerinde voltaj regulatörü bulunduğundan 3 ile 5 V arası bir besleme voltajı ile çalıştırılabilir. İvme ölçer  çıkışlarının  ayrı kanallardan I²C çıkışı vermektedir. Her eksende 16 bitlik bir çözünürlükle çıkış verebilmektedir. Pinler arası boşluk standart olarak ayarlandığ..

Hızlı Görünüm

HC-SR04 Arduino Ultrasonik Mesafe Sensörü

(0)

Hc-Sr04 ultrasonik mesafe sensörü Arduino geliştiricileri arasında en popüler olan uzaklık sensörüdür. 4 metreye kadar uzaklıkları ölçebileceğiniz bu sensör 5V ile çalışmaktadır. 15mA akım çeken bu sensör ses dalgalarının gidip gelme süresini ölçerek mesafeyi ölçme prensibi ile çalışır. Uygun fiyatı ve yüksek doğruluk oranı ile bu sensörü..

Hızlı Görünüm

HC-SR501 Ayarlanabilir Pır Hareket Algılama Sensörü - Pır

(0)

HC-SR501 Ayarlanabilir Pır Hareket Algılama Sensörü - PırPIR sensörleri, bir ortamda oluşan canlı hareketini algılamak için kullanılan sensörlerdir. Bu minik boyutlu sensör, çeşitli elektronik, robotik ve hobi uygulamalarında rahatça kullanabileceğiniz, Arduino başta olmak üzere bir çok mikrodenetleyeci platformu ile beraber kullanılabilir modüldür..

Hızlı Görünüm

IR Alıcı Verici kart

(0)

​IR Alıcı Verici kart Sensör modülü bir çift ir alıcı verici tübe sahiptir, ortam ışığına uyum sağar. Verici tüpler IR bandında belli bir frekansta ışık verir, ışık huzmesinin yoluna bir engel çıktığında, söz konusu engelin yüzeyine çarpıp yansıyan ışık alıcı sensör tarafından okunur. Oluşan elektriksel sinyal bir komparatör devresince işlenir..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 40 (3 Sayfa)