Warning: Division by zero in /home/famer/storage/modification/catalog/controller/extension/module/so_listing_tabs.php on line 746 Arduino Shield

Arduino Shield

Arduino Shield

Görünümü:
Hızlı Görünüm

Arduino Ethernet Shield (Wiznet W5100) - Klon

(0)

Arduino Ethernet Shield Arduino Ethernet Shield Arduino ile internete bağlanmanıza olanak sağlar. Orjinal Arduino Ethernet Shield ile birebir uyumludur ve onun için hazırlanmış tüm kütüphane ve kodlar bu shield'de de kullanılabilir. Teknik ÖzelliklerIEEE802.3af uyumluGiriş voltaj aralığı 36V ila 57VAşırı yük ve kısa de..

Hızlı Görünüm

Arduino Motor Shield - L293D

(0)

Motor Shield - ArduinoMotor Shield en çok kullanılan Arduino shield çeşitlerindendir. Kart ile 4 adet DC motor, 2 adet step motor veya 2 adet servo motor kontrol edebilirsiniz. 4.5-36V arası motorlar için kullanılabilir. Arduino Motor Shield Teknik Özellikleri4 Kanal Çift Yönlü DC Motor4.5-36 V Arası Motorların Kontrolü0.6A Süre..

Hızlı Görünüm

Arduino Nano Sensor Shield

(0)

Arduino Nano Sensor ShieldSensör Shield Arduino Nano için özel olarak tasarlanmış olup benzer pin yapısına sahip diğer Arduino'larla da kullanılabilir. Sensör ve çeşitli giriş çıkış elemanlarını daha rahat bağlamak için tüm Arduino pinleri 3'lü pin formuna (GND-5V-Sinyal) sokulmuştur. Reset pini kart üzerine çekilmiş olup, diğer Arduino k..

Hızlı Görünüm

Arduino Uno Sensor Shield

(0)

Arduino Uno Sensör Shield​Arduino Uno Sensör Shield, Arduino kartları ile beraber kullanabileceğiniz, kart üzerine birçok giriş çıkış birimini takabilmeniz için tasarlanmış bir üründür. Arduino UNO R3 modeli için tasarlanmıştır ve benzer pin yapısına sahip olan Leonardo veya farklı kartlarla beraber de kullanılabilir.  Tekn..

Hızlı Görünüm

Mini Manyetik Hall Effect Sensör Kartı

(0)

Mini Manyetik Hall Effect Sensör KartıManyetik Hall Effect Sensör Kartı, üzerinde manyetik sensör bulunan ve bir mıknatıs gibi manyetik alan oluşturan bir cesme yaklaştırılığında çıkış veren bir sensör kartıdır. Arduino başta olmak üzere bir çok projede rahatlıkla kullanabilirsiniz. Normalda dijital çıkış pininden 0V çıkış veren sensör kartına..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)