Diğer Ekipmanlar

Diğer Ekipmanlar

Görünümü:
Hızlı Görünüm

200ml Yağsız Kontak Sprey

(0)

Perfects 200ml Yağsız Kontak SpreyPERFECTS UNİVERSAL DEGREASERyağsız kontak sprey nerelerde kullanılır :Yağ kalıntıları ve izlerini tamamen yok eden sprey. Bu temizleyici ve yıpranabilir yüzeyler, elektronik bağlantıları, fişler voltaj regülatörleri, akım düzenleyiciler,telefon aksamı, uzaktan kumanda cihazları, bujiler ve voltaj ölçer cihazların ..

Hızlı Görünüm

200ml Yüzey Temizlik Köpüğü, Sprey

(0)

Perfects 200ml Yüzey Temizlik Köpüğü, SpreyPERFECTS Instant Cleaner Dış Yüzey Temizleyici Sprey 200ml. Kir, akıntı, parmak izlerini temizleyen yoğun köpük. Seramik, cam, ahşap ve plastik yüzeylerde kullanılabilir.Kullanım alanı çok geniş olup ; ayna, pencere, TV ekranı, PC monitörü, eğlence ekipmanları, plastik, tahta, cam , seramik vb. yüzeyl..

Hızlı Görünüm

Beta BT-143 Soğutucu Gevşetici Sprey - Civata Sökücü

(0)

Beta BT-143 Soğutucu Gevşetici Sprey - Civata SökücüSoğutucu ve gevşetici cıvata sökücü sprey.Paslı, sıkışmış cıvataları hızlı ve kolay şekilde sökmenizi sağlar.400 ML..

Hızlı Görünüm

Perfects Contact Cleaner 400 Ml Yağlı Kontakt Sprey

(0)

Perfects Contact Cleaner 400 ml Yağlı Kontakt SpreyYAĞLI SPREY CCS BAĞLANTI TEMİZLEYİCİBu Özel karışım her türlü mekanik ve elektronik parçaları temizler yağlar ve korur . Bu temizleyici elektrik iletkenliğini artırır . Neme toza ve paslanmaya karşı etkilidir . Ayrıca bahçe aletleri , otomobil farları , yat , deniz motorlarında ve bisikletlerin har..

Hızlı Görünüm

WD 40 Çok Amaçlı Pas Sökücü Sprey 200 Ml

(0)

WD 40 Çok Amaçlı Pas Sökücü Sprey 200 mlWD40 Sprey Çok amaçlı yaygın kullanım alanı olan pas sökücü ve temizleyici sprey.WD-40 çok amaçlı ürünün kullanım alanları nelerdir?WD-40 ÇOK AMAÇLI SPREY ÜRÜN BEŞ TEMEL FONKSİYONU YERİNE GETİRİR:YAĞLAR: Ürünün içeriğindeki kayganlaştırıcı maddeler, geniş bir şekilde dağılarak tüm hareketli parçala..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)